- RGF Dystrybutor urządzeń JOFEMAR

Przejdź do treści

Menu główne:                                   

Pragniemy zaproponować Państwu realizację wszelkiego typu projektów z udziałem automatów vendingowych.

EVENTY, PROMOCJE PRODUKTÓW, SPRECYZOWANE KIERUNKI SPRZEDAŻY PAŃSTWA PRODUKTÓW W NASZYCH MASZYNACH VENDINGOWYCH, itp.
Branża vendingowa obejmuje wiele gałęzi gospodarki i przemysłu, a w kontekście biznesowym stała się obiektem zainteresowania przedstawicieli wielu innych branż, a rosnące zapotrzebowanie na automaty vendingowe powoduje także powstawanie coraz to nowszych i coraz bardziej wyrafinowanych produktów komplementarnych, maszyna vendingowa wspomaga sprzedaż tego typu produktów. Vending dla każdego może oznaczać coś zupełnie innego, a jedyną cechą wspólną łączącą różnorakie skojarzenia jest zastosowanie maszyn sprzedających, w związku z coraz większym zainteresowaniem takiej formy promocji swojego produktu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
                                                         
Proponujemy Państwu:
• doświadczenie    
• rzetelność
• terminowość
• innowację        
                              
Współpracujemy z najlepszymi Europejskimi firmami w zakresie dostaw nowych maszyn vendingowych, oraz zapewnieniu naszym klientom pełnego wsparcia technicznego serwisu jak i części zamiennych do proponowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy partnerem handlowym firmy Televend, ktora dostarcza nam systemy do płatności bezgotówkowych NAYAX oraz pełne i nowoczesne oprogramowanie do telemetrii.

Oferujemy Państwu:
• pełne zaplecze techniczne
• doświadczenie
• otwartość na potrzeby klienta
• dobrze wyszkoloną kadrą techników

Staramy się aby nasza praca dawała nam satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, zadowolony klient to dla nas priorytet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych automatów vendingowych oraz do kontaktu z naszym działem handlowym, postaramy się spełnić Państwa oczekiwania. Dla naszych klientów dobieramy indywidualne rozwiązania i pomagamy w wyborze najlepszego automatu oraz doborze odpowiedniego asortymentu, który będzie w nim sprzedawany. Optymalny dobór asortymentu w automatach sprzedających pozwala zmaksymalizować zyski. Zależy nam na długotrwałej współpracy oraz bardzo dobrych relacjach ze wszystkimi kontrahentami.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego